Admiral Vladivostok Ak Bars Kazan Avangard Omsk Barys Astana CSKA Moskva Dynamo Minsk Dynamo Moskva HC Red Star Kunlun Jokerit Lokomotiv Yaroslavl Metallurg Magnitogorsk Salavat Yulaev Ufa SKA St. Petersburg Torpedo Nizhny Novgorod Traktor Chelyabinsk Vityaz Podolsk Chekhov
Cheechoo: Je možné, že som odohral svoj posledný zápas v kariére

0 16.02.17 v kategórii: Slovan Bratislava , TASR
Jonathan Cheechoo

Vyjadrenia po poslednom stretnutí Slovana v sezóne 2016/17.
Andrej Šťastný, útočník Slovana: "V závere sme dostali zbytočné góly, ale to už sme zápas dophrávali a bolo to také voľnejšie. Aspoň diváci videli veľa gólov. Atmosféra na štadióne bola super, ďakujem ľuďom, že sa prišli s nami v takom hojnom počte rozlúčiť, aj keď bolo jasné, že play off nám ušlo."

Tomáš Starosta, obranca Slovana a autor šiesteho gólu domácich: "Pre nás bolo dôležité, aby sme v poslednom zápase zvíťazili. To sa nám podarilo a sme radi, že sme sa mohli s divákmi rozlúčiť výhrou. Som rád, že som k tomu prispel gólom, podarilo sa mi skórovať v každej sezóne, takže zvyk som dodržal."

Patrik Lušňák, útočník Slovana a autor tretieho gólu domácich: "Zápas bol hlavne pre ľudí, padlo veľa gólov na oboch stranách, takže sa bolo na čo pozerať. Škoda, že sa nám nepodarilo prebojovať do play off. Najmä škoda začiatku sezóny, ktorý sme zaspali, a to nás stálo postup. V závere sme sa rozbehli, odohrali sme super zápasy, už to ale nestačilo. Skúsime to v ďalšej sezóne."

Michal Sersen, kapitán Slovana: "Chceli sme sezónu ukončiť v play off, bohužiaľ, sa nám to nepodarilo. My sme veľmi vďační fanúšikom, že prišli v takom počte na záverečný zápas v základnej časti, nepodarí sa každému hráčovi takto ukončiť sezónu, hoci sme nepostúpili do play off."

Jonathan Cheechoo, útočník Slovana: "V Slovane som odohral peknú sezónu, len škoda, že sa nám nepodarilo postúpiť do play off. Teraz ma čaká oddych a uvidíme, čo na to povie moje telo. Je možné, že som dnes odohral svoj posledný zápas v kariére."

Miloš Říha, tréner Slovana: "Som rád, že sme zápas zvládli, hoci to nebolo ľahké. Hovorilo sa, že Medveščak príde do Bratislavy iba s 12 korčuliarmi, ako si sa zabudlo, že má vo svojom strede päť hráčov so 100 štartami v NHL. Hostia predviedli profesionalitu, ukázali svoju silu. Som rád, že sa k tomu naši hráči pridali. Mali sme v zápase hluché momenty, ale tie vyplývali z eufórie. Bola to už taká šou pre divákov, ľudia v Bratislave hokej milujú, bola to pre nich dnes taká zábava. Ďakujem mužstvu, že k tomu tak pristúpili."

Connor Cameron, tréner Medveščaku: "Bol to podobný zápas ako včera, bohužiaľ, už nám chýbala energia. Som trochu sklamaný z množstva našich vylúčení, najmä v druhej tretine. Som šťastný a hrdý na chlapcov, že dokázali ešte zápas zdramatizovať a spraviť ho zaujímavým, aj vzhľadom na to, koľko sme mali k dispozícii hráčov. Hráči, ktorí v Bratislave nastúpili, ukázali, že sú profesionáli a že majú charakter. Predviedli celkom solídny hokej, aj keď Slovan nás v mnohých činnostiach prevýšil."Посмотреть видео

Info! Len registrovaní a prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Info!Zatiaľ žiadny komentár.