Admiral Vladivostok Ak Bars Kazan Avangard Omsk Barys Astana CSKA Moskva Dynamo Minsk Dynamo Moskva HC Red Star Kunlun Jokerit Lokomotiv Yaroslavl Metallurg Magnitogorsk Salavat Yulaev Ufa SKA St. Petersburg Torpedo Nizhny Novgorod Traktor Chelyabinsk Vityaz Podolsk Chekhov
Čajkovský sa nevie dočkať predvianočného zápasu na Slovane: Na toto si brúsi zuby!

0 16.12.17 v kategórii: Slováci v KHL , autor: Michal Sedlák (BetBoss)
Michal Čajkovský

Slovenský obranca v službách Jekaterinburgu Michal Čajkovský sa už nevie dočkať predvianočného zápasu v Bratislave.
Počas predvianočného týždňa čaká na hokejistov Slovana Bratislava trojica domácich zápasov. V sobotu 23. decembra sa v aréne "belasých" predstaví Avtomobilist Jekaterinburg so slovenský reprezentačným obrancom Michalom Čajkovským.

Čajkovský mal v úvode sezóny problémy s trénerom Krikunovom. Ten krotil ofenzívne ladeného obrancu a chcel, aby hral viac zozadu, čo sa samozrejme Čajkovskému nepáčilo. Krikunov je však tvrdý oriešok, Slovákovi krátil ice-time.

Situácia sa však zmenila, Čajkovský hráva viac a nastupuje v kľúčových situáciách. Má dôležité postavenie v tíme, ktorému sa darí - Jekaterinburg je tretí na východe. Čajkovský nastupuje v druhej obrane. V 31 zápasoch nazbieral 16 bodov (7+9) a je druhým najproduktívnejším obrancom tímu.

„Ak nedostanete šancu a hráte málo času na ľade, tak sa hrá ťažko. Teraz sa to už zlepšilo, hrávam dosť a pravidelne a je to vidno aj na bodoch," uviedol Čajkovský pre čas.sk.

Nevie sa už dočkať predvianočného zápasu v Bratislave. „Hráme v Bratislave 23. decembra. Určite si to užijem doma, pozriem rodinu a nabalím si aj nejaké vianočné dobroty do Ruska."Info! Len registrovaní a prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Info!Zatiaľ žiadny komentár.